"Lucie und Karl-Heinz"

Dnia 11.03.2014r. klasa IVB wybrała się na kolejną wycieczkę do Teatru Lalek we Frankfurcie/O na przedstawienie dla dzieci w języku niemieckim pt. „Lucie und Karl-Heinz”. W roli głównej wystąpili Torsten Gesser i Irene Winter. Karl-Heinz to świnka, a Lucie to kotka. Gdy Luci pojawi się u Karl-Heinza, wszystko będzie inaczej… aż do wiosny.

Po przedstawieniu dzieci mogły wejść na scenę, dotknąć rekwizytów, porozmawiać z aktorami oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie.  Wizyta w teatrze, możliwość śledzenia fabuły, obserwowania gry aktorów, ruchów lalek, podziwiania dekoracji, kostiumów, słuchania muzyki dostarczają zawsze niezapomnianych wrażeń. Tak też było i tym razem.